Hizmetler

LAZER EPİLASYON

Lazer epilasyon batık kıllarının ve kıl dönmelerinin en iyi tedavi şeklidir. Milisaniyelik atışlarla cilde uygulanan lazer ışını, kıla rengine veren melonin pigmenti tarafından emilir ve çevre dokuya zarar vermeden seçici olarak kıl köküne yoğunlaşır. Bu sayede kıl kökünü tahrip ettiği için yeni kıl oluşumunu engeller.

İĞNELİ EPİLASYON

İğneli Epilasyon 100 yıldan uzun süredir kullanılan en eski epilasyon yöntemidir.
Deriden sokulan bir iğne aracılığıyla kıl köküne elektrik akımı verilir. Bu akım kıl kökünü yakarak harab eder. Yanmış kıl bir cımbız yardımıyla alınır. Her kıl için bu işlem tekrarlandığından uygulama süresi kıl yoğunluğuna göre çok uzun sürebilir.Özellikle yoğun...

CİLT BAKIMI

Profesyonel ürünlerle yapılan uzmanlar tarafından uygulanması gereken cildin ihtiyaçlarına uygun derinlemesine bakım işlemidir.

DERMAPEN

Dermapen tedavisi günümüzün en önemli cilt problemlerinden olan sivilce izleri, gözenekler, cilt yenileme, güneş lekeleri, cilt sıkılaştırma, ince çizgilerin giderilmesi ve çatlak tedavilerinde kullanılmaktadır. Dermapen tedavisi yüz, saç, el ve boyun tedavisinde vücutta doku kaybı olan bölgelerde kolajen dokunun arttırılarak cildin yeniden yapılanması için kullanılır.

AQUA PEELING

Aquapeel uygulaması su basıncı ve vakum gücü kullanılarak medikal bir cilt bakımı sistemidir. Cildin kontrolsüz bir hasar görmesini engelleyerek derinlemesine bir temizlik ve dezenfeksiyon sağlamak amaçlanmaktadır.

KARBON PEELING

Karbon peeling, çeşitli cilt problemleri için bir cilt uygulamasıdır. Bu uygulamada cilt lekeleri (güneş lekeleri, melezma vs.), siyah noktalar, derin olmayan kırışıklıklar, geniş gözenekler, ölü hücreler, sarkma, aşırı cilt yağlanması gibi problemler çözümlenir.

KALICI MAKYAJ

Kalıcı makyaj mikro pigment genel uygulamasıdır ve kişiye özel tek kullanımlık steril iğneler kullanıldığı için son derece güvenlidir.

İPEK KİRPİK

İpek kirpik, saf ipekten imal edilen, göz yapısına göre teker teker uygulanan kirpik uygulamasına verilen isimdir.

PROTEZ TIRNAK

Protez tırnak, varolan bir tırnağın üzerine yapılan işlemdir. Diğer adı ile yapay tırnaktır. Protez tırnakta ikinci olarak akrilik tekniği kullanılır. Akrilik tekniği ile yapılan protez; kırılmış, tırnak yeme alışkanlığı nedeniyle tırnak yapısı bozulmuş veya mantar oluşan tırnaklarda uygulanır.

SAÇ KERATİNİ

Dişlerimizde, tırnaklarımızda bulunan keratin maddesi saçlarımızda da bulunuyor. Keratin saçlarda  az olduğunda bunun bize geri dönüşü kuru, cansız, sert ve kontrol etmesi zor saçlar oluyor. İşte bu saç sorunlarını engellemek, saçın pürüzsüz, yumuşak, düz ve parlak bir yapıya kavuşmasını sağlamak için yapılan bir işlemdir.

X